Головне меню

EN | RU | UK

На головну

1. Порівняння різних технологій СКБД

Наверх сторінки
Про розділ

Мета: Отримати уявлення про життєвий цикл і місце СКБД в інформаційній системі організації і почати знайомство з клієнт-серверною архітектурою СКБД, якій присвячений цей курс лекцій.

Основи

Для порівняння різних технологій СКБД вживаються наступні основі поняття:

Популярно...

Розділ присвячений питанням еволюції систем зберігання і керування даними всередині окремої організації від ручних картотек до сучасних систем управління даними (СКБД). Відзначені переваги і недоліки СКБД. Дан порівняльний аналіз різних архітектур СКБД. Описано життєвий цикл бази даних (БД), який є невід'ємною частиною життєвого циклу інформаційної системи підприємства. Наведено контрольні запитання, відповіді на які дозволять закріпити матеріал, що докладно викладений в лекції.

Лекція

У лекції матеріал розбитий на п'ять частин. Почніть з контрольних питань. Якщо Ви знаєте на них відповіді, тоді сміливо переходьте до наступного розділу.

© Куваєв Я.Г., 2005—2021.

Всі права захищені.

Вся інформація, яка розміщена на цьому веб-сайті, призначена тільки для персонального використання і не підлягає подальшому відтворенню і/або поширенню в будь-якій формі, інакше як за письмовим дозволом Автора.