Головне меню

EN | RU | UK

На головну

Про проект "Реляційні бази даних"

Наверх сторінки
Про проект

Кількість сайтів про реляційні та нереляційні базах даних величезна. Так чим же відрізняється цей ресурс від інших? Ми пропонуємо Вам відповісти на це питання, шановний користувач. Для автора проекту це можливість представити свій погляд на реляційні бази даних. Але це тільки початок. Слідкуйте за розвитком проекту...

Мета

Ознайомлення широкої зацікавленої аудиторії з теоретичної та практичної стороною організації реляційних баз даних (БД).

Актуальність

Організація реляційних баз даних (БД) є невід’ємною областю знань сучасного фахівця, що здобуває освіту в технічній галузі. Це пов’язано насамперед з тим, що сьогодні приблизно у 80 % випадків, державні та комерційні структури всього світу використовують для своїх потреб БД, які базуються на реляційній моделі, що запропонована Едгаром Коддом у 1970 році. Концепція реляційної моделі була перевірена часом та виявилась на стільки вдалою, що системи управління базами даних (СУБД), які з’являлися до тепер на ринку та були створені на базі інших моделей, не змогли суттєво вплинути на розповсюдження СУБД, які базуються на реляційній моделі.

Аудиторія

Для студентів і молодих фахівців, які здобувають професії, програміст, веб-дизайнер, захист інформації матеріали сайту дозволять познайомиться з реляційною моделлю БД і методами роботи з нею, допоможуть в реалізації проектів, складовою частиною яких є БД, будуть корисні для написання SQL-запитів і вжиття заходів щодо захисту інформації в БД від несанкціонованого доступу. Керівники проектів та структурних підрозділів зможуть отримати уявлення про життєвий цикл, архітектурні рішення та інші загальні питання розробки БД. Викладачі навчальних закладів зможуть використовувати дані матеріали для читання лекцій з організації реляційних БД для широкого кола технічних спеціальностей.

Етапи розвитку

На першому етапі Вам був запропонований курс лекцій з організації реляційних баз даних. Зараз йде етап модернізації структури сайту. Він полегшить додавання нової інформації в будь-який з розділів сайту. На наступному етапі будуть додані практичні заняття для кожного розділу сайту. Подальший розвиток проекту визначитися після аналізу поведінки аудиторії на появу практичних занять з організації реляційних баз даних.

© Куваєв Я.Г., 2005—2021.

Всі права захищені.

Вся інформація, яка розміщена на цьому веб-сайті, призначена тільки для персонального використання і не підлягає подальшому відтворенню і/або поширенню в будь-якій формі, інакше як за письмовим дозволом Автора.